Powered by Smartsupp
suma: 0,00 zł do kasy
car
SZYBKA WYSYŁKA 24h
DPD i Hellmann
car
GRATISY DO ZAMÓWIENIA
wybierz gratis podczas finalizacji zamówienia
car
DORADZTWO TECHNICZNE
możesz liczyć na naszą pomoc

Wózki magazynowe elektryczne

Wózki magazynowe elektryczne to urządzenia stosowane w magazynach, halach produkcyjnych i innych miejscach do przemieszczania i podnoszenia palet z towarem. W odróżnieniu od tradycyjnych ręcznych wózków paletowych, które są obsługiwane siłą ludzkich mięśni, wózki paletowe elektryczne są napędzane elektrycznie. Wózki elektryczne magazynowe, mogą występować w wersji z elektrycznym podnoszeniem, elektryczną jazdą lub z obiema tymi funkcjami jednocześnie.

Wózek paletowy elektryczny Hangcha CBD15-WS 1500kg Wózek paletowy elektryczny Hangcha CBD15-WS 1500kg
Producent: Hangcha
Cena: 5 520,00 zł (netto: 4 487,80 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek paletowy elektryczny CBD15-JL3 Hangcha Wózek paletowy elektryczny CBD15-JL3 Hangcha
Producent: Hangcha
Cena: 6 460,00 zł (netto: 5 252,03 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek paletowy elektryczny CBD15-A3MC2-I Wózek paletowy elektryczny CBD15-A3MC2-I
Producent: Hangcha
Cena: 7 690,00 zł (netto: 6 252,03 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózki elektryczne magazynowe

Elektryczne wózki magazynowe to urządzenia wykorzystywane do bezwysiłkowego podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków znajdujących się na paletach. Elektryczne paleciaki są zasilane akumulatorowo. Występują w wariantach z elektrycznym podnoszeniem i jazdą. W asortymencie tej kategorii oferujemy niezawodne wózki elektryczne renomowanej marki Hangcha.

Wózki elektryczne w magazynie – rodzaje i zastosowanie

Wózki zasilane akumulatorowo znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach, składach materiałów budowlanych, w hurtowniach ogrodniczych i sortowniach. Ponadto są wykorzystywane w innych miejscach, w których zachodzi konieczność szybkiego i bezpiecznego transportowania ciężkich ładunków znajdujących się na paletach na krótkie odległości. W tej kategorii oferujemy łatwe w obsłudze wózki elektryczne zasilane akumulatorami litowo-jonowymi o dużej pojemności. Takie rozwiązanie gwarantuje długą pracę na jednym ładowaniu i szybkie uzupełnianie energii w rozładowanym ogniwie. Wybrane modele są wyposażone we wbudowany prostownik, natomiast inne wykorzystują prostownik zewnętrzny.

Wózki elektryczne — sklep z szeroką ofertą

W asortymencie tej kategorii można znaleźć w pełni elektryczne wózki magazynowe, których udźwig nominalny środka ciężkości na wysokości 600 mm wynosi aż 1500 kg. Wszystkie modele są wyposażone w wytrzymałe koła wykonane z poliuretanu, który wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie i długą żywotnością. Wysoka prędkość jazdy zarówno bez ładunku, jak i z maksymalnym obciążeniem, gwarantuje efektywną i wydajną pracę, zwłaszcza w dużych halach. Wózki magazynowe elektryczne marki Hangcha są wyposażone w niezawodne i mocne silniki trakcyjne oraz podnoszenia, o mocy odpowiednio 0,65 kW i 0,85 kW.

Wybrane modele magazynowych wózków elektrycznych są wyposażone w przydatny tryb żółwia, który ogranicza prędkość poruszania się wózka i umożliwia sterowanie dyszlem znajdującym się w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie zapewnia łatwe manewrowanie i bezpieczną pracę nawet w ciasnych alejkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl