Powered by Smartsupp
suma: 0,00 zł do kasy
car
SZYBKA WYSYŁKA 24h
DPD i Hellmann
car
GRATISY DO ZAMÓWIENIA
wybierz gratis podczas finalizacji zamówienia
car
DORADZTWO TECHNICZNE
możesz liczyć na naszą pomoc

Wózki paletowe elektryczne są zasilane akumulatorami litowo-jonowymi zapewniającymi długi czas pracy na jednym ładowaniu i szybkie uzupełnianie energii w rozładowanym ogniwie. Paleciaki elektryczne występują w wariantach z unoszeniem elektrycznym ładunku oraz z unoszeniem elektrycznym i jazdą. Łatwa i bezwysiłkowa obsługa zapewnia wysoką efektywność oraz wydajność pracy. W asortymencie tej kategorii oferujemy szeroki wybór wózków paletowych elektrycznych renomowanej marki Hangcha.

Wózek paletowy elektryczny Hangcha CBD15-WS 1500kg Wózek paletowy elektryczny Hangcha CBD15-WS 1500kg
Producent: Hangcha
Cena: 5 520,00 zł (netto: 4 487,80 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek paletowy elektryczny CBD15-JL3 Hangcha Wózek paletowy elektryczny CBD15-JL3 Hangcha
Producent: Hangcha
Cena: 6 460,00 zł (netto: 5 252,03 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek paletowy elektryczny CBD15-A3MC2-I Wózek paletowy elektryczny CBD15-A3MC2-I
Producent: Hangcha
Cena: 7 690,00 zł (netto: 6 252,03 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózki elektryczne paletowe – zastosowanie i zalety

Wózki paletowe z elektrycznym podnoszeniem i napędem są wykorzystywane w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach, składach towaru i sortowniach. Ponadto znajdują zastosowanie w innych miejscach, w których zachodzi konieczność podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków na krótkie i średnie odległości. Doskonale sprawdzają się w trakcie załadunku i rozładunku różnego rodzaju towarów, bezpośrednio z pojazdów dostawczych.

Wózki paletowe elektryczne, w przeciwieństwie do modeli spalinowych, są ekologiczne i emitują zdecydowanie mniej hałasu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych. Zestawiając je z ręcznymi wózkami paletowymi wymagają znacznie mniej wysiłku do transportu ładunku, co pozwala na dłuższą pracę bez odczuwania zmęczenia.

Paleciaki elektryczne dostępne w ofercie

W tej kategorii oferujemy m.in. wózki paletowe elektryczne o udźwigu nominalnym wynoszącym 1500 kg, przy środku ciężkości znajdującym się na wysokości 600 mm. Z kolei długość wideł równa 1150 mm zapewnia stabilność ładunku i bezpieczną pracę, nawet w przypadku maksymalnego obciążenia. Wszystkie paleciaki elektryczne dostępne w asortymencie naszego sklepu wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą. Ergonomicznie zaprojektowany dyszel jest wyposażony w dźwignię i przyciski wykorzystywane w trakcie pracy. 

Dodatkowo wybrane wózki paletowe elektryczne mają wbudowany tryb żółwia, który ogranicza do minimum prędkość wózka i pozwala na manewrowanie dyszlem znajdującym się w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie umożliwia precyzyjne manewrowanie wózkiem w ciasnych alejkach i ograniczonych przestrzeniach. Niezawodne silniki elektryczne o dużej mocy zapewniają bezwysiłkową pracę, nawet w przypadku maksymalnego dopuszczalnego obciążenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl