suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Nożycowy

Nożycowe wózki paletowe

Nożycowe wózki paletowe to rodzaj wózków, które jest wyposażony w mechanizm nożycowy, umożliwiający podnoszenie ładunków na różne wysokości. Służy on głównie podnoszenia ładunków w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach i innych miejscach, gdzie konieczne jest przemieszczanie ładunków na różne wysokości. Dzięki mechanizmowi nożycowemu wózek może podnosić ładunki nawet na kilkadziesiąt centymetrów, co ułatwia ich załadunek i rozładunek z różnych poziomów albo umożliwia wykorzystanie z takiego wózka jako stołu roboczego.

Wózek nożycowy  WRP-1001 NSN Zakrem z rolką podporową Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 4 350,00 zł (netto: 3 536,59 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem
Producent: Zakrem
Cena: 4 180,00 zł (netto: 3 398,37 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy WRP-1001 PSP Zakrem, z rolką podporową Wózek nożycowy WRP-1001 PSP Zakrem, z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 4 455,00 zł (netto: 3 621,95 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 NSN Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 NSN
Producent: Zakrem
Cena: 4 600,00 zł (netto: 3 739,84 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany WRP-1001 NSN z rolką podporową Wózek nożycowy ocynkowany WRP-1001 NSN z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 4 720,00 zł (netto: 3 837,40 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 PSP Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 PSP
Producent: Zakrem
Cena: 4 700,00 zł (netto: 3 821,14 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy nierdzewny WRP-1001 NSN Wózek nożycowy nierdzewny WRP-1001 NSN
Producent: Zakrem
Cena: 11 000,00 zł (netto: 8 943,09 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózki nożycowe paletowe

Ręczne wózki paletowe nożycowe to urządzenia wykorzystywane do podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków na krótkie odległości. Znajdują zastosowanie w magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych, sklepach, składach ogrodniczych, budowlanych oraz zakładach przetwórstwa żywności. Paleciaki nożycowe są wyposażone w specjalny mechanizm nożycowy, wykorzystujący hydraulikę do podnoszenia ciężkich ładunków na różne wysokości przy użyciu dysza. W asortymencie tej kategorii można znaleźć szeroki wybór ręcznych paleciaków nożycowych renomowanej marki Zakrem.

Ręczne wózki paletowe nożycowe – zalety 

Oferujemy szeroki wybór ręcznych wózków paletowych wyposażonych w hydrauliczny mechanizm nożycowy umożliwiający bezpieczne podnoszenie ładunków na wysokość do kilkudziesięciu centymetrów. Paleciaki nożycowe, oprócz transportu ładunków, mogą być wykorzystywane jako stoły robocze z regulacją wysokości. Wszystkie modele dostępne w tej kategorii są wykonane z wysokogatunkowej stali gwarantującej niezawodność i długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ponadto cała konstrukcja wózków zapewnia stabilność w trakcie podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków. Elementy konstrukcyjne i części eksploatacyjne w postaci łączników kół, ramion i dźwigni są dodatkowo wzmocnione, a zespolone wahacze zapewniają dodatkową stabilizację.

Ręczne paleciaki nożycowe dostępne w ofercie

Asortyment tej kategorii obejmuje m.in. wózki paletowe nożycowe o maksymalny udźwigu wynoszącym 1000 kg, wyposażone w koła i rolki wykonane z nylonu lub poliuretanu. Niezawodne wózki marki Zakrem umożliwiają podniesienie ładunku na wysokość nawet 860 mm. Z kolei minimalna wysokość wideł to 85 mm. Dostępne są także paleciaki ręczne wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Modele tego typu są używane m.in. w zakładach przetwórstwa żywności. Oferujemy również wózki paletowe ocynkowane wyróżniające się pełną odpornością na korozję. Ręczne wózki paletowe standardowo umożliwiają bezpieczną jazdę z ładunkiem podniesionym na wysokość do 360 mm. Z kolei modele z rolką podporową pozwalają na bezpieczną pracę z ładunkiem podniesionym powyżej 360 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl