Powered by Smartsupp
suma: 0,00 zł do kasy
car
SZYBKA WYSYŁKA 24h
DPD i Hellmann
car
GRATISY DO ZAMÓWIENIA
wybierz gratis podczas finalizacji zamówienia
car
DORADZTWO TECHNICZNE
możesz liczyć na naszą pomoc
Opcje przeglądania
Nożycowy

Nożycowe wózki paletowe

Nożycowe wózki paletowe to rodzaj wózków, które jest wyposażony w mechanizm nożycowy, umożliwiający podnoszenie ładunków na różne wysokości. Paleciaki nożycowe znajdą zastosowanie głównie w przypadku podnoszenia ładunków w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach i innych miejscach, gdzie konieczne jest przemieszczanie ładunków na różne wysokości. Dzięki mechanizmowi nożycowemu wózek może podnosić ładunki nawet na kilkadziesiąt centymetrów, co ułatwia ich załadunek i rozładunek z różnych poziomów albo umożliwia wykorzystanie z takiego wózka jako stołu roboczego.

Wózek nożycowy  WRP-1001 NSN Zakrem z rolką podporową Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 4 650,00 zł (netto: 3 780,49 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem Wózek nożycowy WRP-1001 NSN Zakrem
Producent: Zakrem
Cena: 4 460,00 zł (netto: 3 626,02 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy WRP-1001 PSP Zakrem, z rolką podporową Wózek nożycowy WRP-1001 PSP Zakrem, z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 4 740,00 zł (netto: 3 853,66 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 NSN Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 NSN
Producent: Zakrem
Cena: 4 900,00 zł (netto: 3 983,74 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany WRP-1001 NSN z rolką podporową Wózek nożycowy ocynkowany WRP-1001 NSN z rolką podporową
Producent: Zakrem
Cena: 5 030,00 zł (netto: 4 089,43 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 PSP Wózek nożycowy ocynkowany Zakrem WRP-1001 PSP
Producent: Zakrem
Cena: 4 995,00 zł (netto: 4 060,98 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózek nożycowy nierdzewny WRP3-1001 NSN Wózek nożycowy nierdzewny WRP3-1001 NSN
Producent: Zakrem
Cena: 11 620,00 zł (netto: 9 447,15 zł )
szt.

zobacz więcej

Wózki nożycowe paletowe

Ręczne wózki paletowe nożycowe to urządzenia wykorzystywane do podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków na krótkie odległości. Znajdują zastosowanie w magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych, sklepach, składach ogrodniczych, budowlanych oraz zakładach przetwórstwa żywności. Paleciaki nożycowe są wyposażone w specjalny mechanizm nożycowy, wykorzystujący hydraulikę do podnoszenia ciężkich ładunków na różne wysokości przy użyciu dysza. W asortymencie tej kategorii można znaleźć szeroki wybór ręcznych paleciaków nożycowych renomowanej, polskiej marki Zakrem.

Ręczne wózki paletowe nożycowe – zalety 

Oferujemy szeroki wybór ręcznych wózków paletowych wyposażonych w hydrauliczny mechanizm nożycowy umożliwiający bezpieczne podnoszenie ładunków na wysokość do kilkudziesięciu centymetrów. Paleciaki nożycowe, oprócz transportu ładunków, mogą być wykorzystywane jako stoły robocze z regulacją wysokości. Wszystkie modele dostępne w tej kategorii są wykonane z wysokogatunkowej stali gwarantującej niezawodność i długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ponadto cała konstrukcja wózków zapewnia stabilność w trakcie podnoszenia, opuszczania i transportowania ciężkich ładunków. Elementy konstrukcyjne i części eksploatacyjne w postaci łączników kół, ramion i dźwigni są dodatkowo wzmocnione, a zespolone wahacze zapewniają dodatkową stabilizację.

Ręczne paleciaki nożycowe dostępne w ofercie

Asortyment tej kategorii obejmuje m.in. wózki paletowe nożycowe o maksymalny udźwigu wynoszącym 1000 kg, wyposażone w koła i rolki wykonane z nylonu lub poliuretanu. Niezawodne wózki marki Zakrem umożliwiają podniesienie ładunku na wysokość nawet 860 mm. Z kolei minimalna wysokość wideł to 85 mm. Dostępne są także paleciaki ręczne wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Modele tego typu są używane m.in. w zakładach przetwórstwa żywności. Oferujemy również wózki paletowe ocynkowane wyróżniające się pełną odpornością na korozję. Ręczne wózki paletowe standardowo umożliwiają bezpieczną jazdę z ładunkiem podniesionym na wysokość do 360 mm. Z kolei modele z rolką podporową pozwalają na bezpieczną pracę z ładunkiem podniesionym powyżej 360 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl