suma: 0,00 zł do kasy
Jakie zastosowanie ma ocynkowany wózek paletowy? 0
Jakie zastosowanie ma ocynkowany wózek paletowy

Jakie zastosowanie ma ocynkowany wózek paletowy?

Ręczne wózki paletowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu i wielu hal produkcyjnych. To tanie i łatwe w obsłudze urządzenie, które pozwala na przemieszczanie się z ładunkiem aż do wagi 3 ton. Użytkownicy wózków paletowych mają do wyboru wiele rodzajów paleciaków. W zależności od potrzeb i panujących warunków pracy, można wybrać najodpowiedniejszy sprzęt.

Zakrem WRU4-2500 w wersji ocynkowanej

Ocynkowany ręczny wózek paletowy Zakrem, model WRU4-2500, nadaje się szczególnie do użytku na zewnątrz. Galwanizowanie wózka zapewnia ochronę antykorozyjną w wilgotnych warunkach pracy na placach, w magazynach, w halach produkcyjnych.

Ochrona antykorozyjna dzięki ocynkowanej, galwanizowanej powierzchni.


Ręczny wózek paletowy Zakrem WRU4-2500, z ocynkowaną powłoką jest odpowiednim rozwiązaniem do pracy paleciakiem na zewnątrz lub wewnątrz, w warunkach wysokiej wilgotności. Wózek ocynkowany do doskonałe rozwiązanie do przeładunków i transportu towarów w halach magazynowych, marketach, w chłodniach, w zakładach przetwórczych i produkcyjnych.

 

Warstwa ocynku skutecznie zabezpiecza stalowe elementy wózka przed korozją.


Wózek paletowy galwanizowany, polskiego producenta, firmy Zakrem, pozwala cieszyć się sprawdzoną jakością i bardzo długą gwarancją, aż 30 miesięcy.

 

Co wyróżnia wózki ocynkowane Zakrem, spośród innych produktów?

Wysokiej jakości i grubości stal, stabilne widły, solidne spawy i mocowanie dyszla, gwarantują wyjątkowo długą żywotność. Niezawodna hydraulika pompy WRU, umożliwia płynne unoszenie ładunku.

Zawór przeciw-przeciążeniowy umożliwia kontrolowane i łagodne opuszczanie ładunku.
Nylonowe ( zalecane dla wózków ocynkowanych) koła i rolki zapewniają bardzo lekką pracę paleciakiem oraz lekki wjazd pod paletę. 

Dla wózków ocynkowanych oferujemy do wyboru dwa rodzaje kół i rolek – nylon i vulkolan. Oba materiały doskonale sprawdzą się przy użytkowaniu wózków ocynkowanych, zależnie od właściwości podłoża i zastosowania.

Ocynkowany paleciak Zakrem WRU4-2500 to niezawodna ochrona antykorozyjna.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl