Powered by Smartsupp
suma: 0,00 zł do kasy
car
SZYBKA WYSYŁKA 24h
DPD i Hellmann
car
GRATISY DO ZAMÓWIENIA
wybierz gratis podczas finalizacji zamówienia
car
DORADZTWO TECHNICZNE
możesz liczyć na naszą pomoc

Komplety uszczelnień agregatu

Układy hydrauliczne w ręcznych wózkach paletowych muszą być perfekcyjnie szczelne. W przeciwnym wypadku tracą swoje właściwości i zdolność do podnoszenia ładunków. Agregaty wózków składają się z połączonych elementów, pomiędzy którymi znajdują się elastyczne uszczelnienia. W trakcie użytkowania uszczelki są stopniowo zużywane i zniekształcane. Ponadto tracą pierwotną elastyczność. Zużyty komplet uszczelnień może powodować niewielkie wycieki oleju hydraulicznego, które z czasem przekształcają się w duże nieszczelności. W asortymencie tej kategorii oferujemy części do agregatu w postaci kompletu uszczelnień.

Zestaw uszczelnień agregatu Zakrem WRU4-2000 WRU4-2200 Zestaw uszczelnień agregatu Zakrem WRU4-2000 WRU4-2200
Producent: Zakrem
Cena: 115,00 zł (netto: 93,50 zł )
szt.

zobacz więcej

Zestaw uszczelnień agregatu Zakrem WRU4-2300 WRU4-2500 Zestaw uszczelnień agregatu Zakrem WRU4-2300 WRU4-2500
Producent: Zakrem
Cena: 145,00 zł (netto: 117,89 zł )
szt.

zobacz więcej

Zestaw uszczelnień dla wózków z pompą AC Zestaw uszczelnień dla wózków z pompą AC
Cena: 159,90 zł (netto: 130,00 zł )
szt.

zobacz więcej

Części do agregatu – komplety uszczelnień

Agregat to najważniejszy element układu hydraulicznego odpowiedzialny za przenoszenie siły użytkownika na widły. Agregat jest skomplikowanym zespołem mechanicznym, składającym się z wielu elementów, takich jak tłoczki, cylinderki, popychacze, pierścienie, korpusy i wiele innych. Dla zachowania perfekcyjnej szczelności całego układu, wszystkie uszczelnienia muszą być w idealnym stanie. Szybkość zużywania elementów uszczelniających jest uzależniona m.in. od sposobu i intensywności eksploatacji wózka paletowego. Pierwsze oznaki sugerujące konieczność wymiany uszczelek to obniżenie wydajności systemu hydraulicznego i niewielkie nieszczelności, często nazywane „poceniem się”.

Nawet jeżeli wyciek jest spowodowany uszkodzeniem lub zużyciem jednej uszczelki, zaleca się wymianę całego kompletu. Dlaczego taka metoda jest najlepszym rozwiązaniem? Ze względu na ryzyko nieszczelności wywołane przez zużycie pozostałych, niewymienionych uszczelek.

Komplet uszczelek do agregatu – gwarancja szczelności układu hydraulicznego

W tej sekcji oferujemy komplety uszczelek do agregatu zawierające wszystkie uszczelnienia niezbędne do kompleksowej wymiany. W trakcie wyboru konkretnego zestawu należy zwrócić szczególną uwagę na kompatybilność z posiadanym modelem wózka paletowego. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią pomogą dopasować odpowiedni komplet uszczelnień do konkretnego paleciaka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl