Powered by Smartsupp
suma: 0,00 zł do kasy
car
SZYBKA WYSYŁKA 24h
DPD i Hellmann
car
GRATISY DO ZAMÓWIENIA
wybierz gratis podczas finalizacji zamówienia
car
DORADZTWO TECHNICZNE
możesz liczyć na naszą pomoc

Pozostałe części do wózków paletowych

Części eksploatacyjne wózków paletowych w trakcie użytkowania podlegają stopniowemu zużyciu. Regularne przeglądy techniczne i wymiana zużytych podzespołów są kluczowe nie tylko dla prawidłowego działania wózka, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. W asortymencie tej kategorii oferujemy szeroki wybór oryginalnych części do paleciaka.

Pozostałe części do wózków paletowych

Komplet wahaczy dla wózka Zakrem WRU 4-2000 - poz.79 Komplet wahaczy dla wózka Zakrem WRU 4-2000 - poz.79
Producent: Zakrem
Cena: 270,00 zł (netto: 219,51 zł )
zestaw

zobacz więcej

Oś przednia do wózków WRU-4 Zakrem - po. 71 Oś przednia do wózków WRU-4 Zakrem - po. 71
Producent: Zakrem
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
szt.

zobacz więcej

Wahacz lewy dla wózka paletowego, paleciaka Zakrem WRU4-2000 - poz. 79 Wahacz lewy dla wózka paletowego, paleciaka Zakrem WRU4-2000 - poz. 79
Producent: Zakrem
Cena: 65,00 zł (netto: 52,85 zł )

zobacz więcej

Zestaw naprawczy rozdzielacza ze stożkiem do wózków Zakrem WRU4-2300 WRU5-2500 Zestaw naprawczy rozdzielacza ze stożkiem do wózków Zakrem WRU4-2300 WRU5-2500
Producent: Zakrem
Cena: 155,00 zł (netto: 126,02 zł )
szt.

zobacz więcej

Części do wózka paletowego – gwarancja bezpiecznej pracy

Wózki widłowe są intensywnie eksploatowane w zróżnicowanych warunków. Umożliwiają bezpieczne i stosunkowo szybkie transportowanie ciężkich ładunków na krótkie odległości. Duże obciążenie i zróżnicowane warunki pracy sprzyjają zużywaniu części eksploatacyjnych. 

Wszystkie wózki paletowe dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane z myślą o łatwej i szybkiej wymianie części zamiennych. W większości przypadków do wymiany są wymagane wyłącznie podstawowe narzędzia.

Zużyte lub uszkodzone elementy powinny być natychmiast wymienione na nowe, ponieważ stwarzają bezpośrednie ryzyko w miejscu pracy. Ponadto niesprawny wózek widłowy jest trudniejszy w manewrowaniu, a co za tym idzie, negatywnie wpływa na wydajność prac.

Oryginalne części zamienne do paleciaków

Wymiana części zamiennych jest konieczna w przypadku uszkodzenia mechanicznego elementu. Ponadto podzespoły eksploatacyjne są wymieniane na skutek nieprawidłowego użytkowania wózka widłowego, np. podczas pracy z ładunkiem, którego masa całkowita przekracza udźwig paleciaka. W tej sekcji można znaleźć oryginalny wahacz prawy i lewy kompatybilny z wybranymi modelami wózków paletowych Zakrem.

Części do paleciaka ręcznego – profesjonalne doradztwo

Oferujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do paleciaków ręcznych. Przed wyborem konkretnego podzespołu należy upewnić się, że jest kompatybilny z posiadanym modelem wózka paletowego.

W przypadku pytań dotyczących części zamiennych do paleciaków lub innych produktów dostępnych w asortymencie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami technicznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl