suma: 0,00 zł do kasy

Pozostałe części do wózków paletowych

Części eksploatacyjne wózków paletowych w trakcie użytkowania podlegają stopniowemu zużyciu. Regularne przeglądy techniczne i wymiana zużytych podzespołów są kluczowe nie tylko dla prawidłowego działania wózka, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. W asortymencie tej kategorii oferujemy szeroki wybór oryginalnych części do paleciaka.

Pozostałe części do wózków paletowych

Wahacz lewy dla wózka Zakrem WRU 4-2 Wahacz lewy dla wózka Zakrem WRU 4-2
Cena: 65,00 zł (netto: 52,85 zł )
szt.

zobacz więcej

Wahacz prawy dla wózka Zakrem WRU 4-2 Wahacz prawy dla wózka Zakrem WRU 4-2
Cena: 61,32 zł (netto: 49,85 zł )
szt.

zobacz więcej

Zestaw naprawczy rozdzielacza ze stożkiem do wózków Zakrem Zestaw naprawczy rozdzielacza ze stożkiem do wózków Zakrem
Cena: 159,90 zł (netto: 130,00 zł )
szt.

zobacz więcej

Części do wózka paletowego – gwarancja bezpiecznej pracy

Wózki widłowe są intensywnie eksploatowane w zróżnicowanych warunków. Umożliwiają bezpieczne i stosunkowo szybkie transportowanie ciężkich ładunków na krótkie odległości. Duże obciążenie i zróżnicowane warunki pracy sprzyjają zużywaniu części eksploatacyjnych. 

Wszystkie wózki paletowe dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane z myślą o łatwej i szybkiej wymianie części zamiennych. W większości przypadków do wymiany są wymagane wyłącznie podstawowe narzędzia.

Zużyte lub uszkodzone elementy powinny być natychmiast wymienione na nowe, ponieważ stwarzają bezpośrednie ryzyko w miejscu pracy. Ponadto niesprawny wózek widłowy jest trudniejszy w manewrowaniu, a co za tym idzie, negatywnie wpływa na wydajność prac.

Oryginalne części zamienne do paleciaków

Wymiana części zamiennych jest konieczna w przypadku uszkodzenia mechanicznego elementu. Ponadto podzespoły eksploatacyjne są wymieniane na skutek nieprawidłowego użytkowania wózka widłowego, np. podczas pracy z ładunkiem, którego masa całkowita przekracza udźwig paleciaka. W tej sekcji można znaleźć oryginalny wahacz prawy i lewy kompatybilny z wybranymi modelami wózków paletowych Zakrem.

Części do paleciaka ręcznego – profesjonalne doradztwo

Oferujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do paleciaków ręcznych. Przed wyborem konkretnego podzespołu należy upewnić się, że jest kompatybilny z posiadanym modelem wózka paletowego.

W przypadku pytań dotyczących części zamiennych do paleciaków lub innych produktów dostępnych w asortymencie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami technicznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl