suma: 0,00 zł do kasy

Wagi paletowe KPZ

Wagi paletowe KPZ są wykorzystywane do szybkiego i precyzyjnego ważenia ładunków na paletach. Znajdują zastosowanie w magazynach i centrach logistycznych, w także w sektorze spożywczym, przemyśle farmaceutycznym, produkcyjnym i przetwórczym. Ponadto są wykorzystywane w handlu detalicznym, hurtowym oraz w branży transportowej i wysyłkowej.

Waga paletowa KPZ 1 bez legalizacji 3000 kg Waga paletowa KPZ 1 bez legalizacji 3000 kg
Producent: KPZ Wagi
Cena: 3 185,00 zł (netto: 2 589,43 zł )
szt.

zobacz więcej

Waga paletowa KPZ 1EM z legalizacją 3000 kg Waga paletowa KPZ 1EM z legalizacją 3000 kg
Producent: KPZ Wagi
Cena: 3 690,00 zł (netto: 3 000,00 zł )
szt.

zobacz więcej

Waga paletowa KPZ 1E z legalizacją. Nośność  6 ton Waga paletowa KPZ 1E z legalizacją. Nośność 6 ton
Producent: KPZ Wagi
Cena: 8 364,00 zł (netto: 6 800,00 zł )
szt.

zobacz więcej

Waga paletowa – precyzyjne i niezawodne pomiary

W asortymencie tej kategorii oferujemy wagi paletowe KPZ wyposażone w 4 czujniki siły (tensometry) zapewniające równomierny rozkład obciążenia, a co za tym idzie dokładne pomiary. Cały proces ważenia odbywa się poprzez umieszczenie ładunku na platformie wagi paletowej. Następnie tensometry mierzą siłę nacisku wywieraną przez ładunek. Ta siła jest przekształcana na masę, wykorzystując kalibrowane algorytmy pomiarowe. W ostatnim etapie masa ładunku jest wyświetlana na czytelnym panelu LCD wagi. 

Waga paletowa z legalizacją – łatwe użytkowanie i mobilność

W tej sekcji są dostępne wagi paletowe z legalizacją Głównego Urzędu Miar. Urządzenia wyróżniają się lekką i jednocześnie stabilną konstrukcją zapewniającą mobilność. Można ją bezpiecznie przenosić i użytkować w miejscach, gdzie wcześniej było to utrudnione lub niemożliwe. Jedynym warunkiem jest mocne i stabilne podłoże. Ponadto waga paletowa jest wyposażona w praktyczne rolki i uchwyt, które ułatwiają transport.

Waga paletowa 1500 kg, 2000 kg i 3000 kg – stabilna konstrukcja stalowa

Asortyment naszego sklepu obejmuje wagi przeznaczone do ważenia ładunków o maksymalnej masie 3000 kg. Wagi z legalizacją są wyposażone w panele sterujące, przystosowane do pracy w temperaturze od -10°C do +40°C. Urządzenie jest zasilane z sieci 230 V. Wykonanie obudowy z trwałego tworzywa ABS gwarantuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Najważniejsze funkcje panelu to ustawienie zera, przełączanie netto/brutto i wskaźnik stanu naładowania akumulatora. Waga paletowa 2000kg i pozostałe modele dostępne w tej kategorii są objęte 24-miesięczną gwarancją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl