Długi wózek paletowy 2000mm Zakrem WRU4-2200
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
Czas wysyłki: 24h
szt.
Dostępność:
dostępny
Cechy produktu
  • Długość wózka Wózek długi 2000mm
  • Udźwig wózka 2200kg
  • Szerokość wózka 520 mm
  • Materiał rolek vulkolan
  • Materiał kół vulkolan
  • Rodzaj rolki wideł podwójna
Opis
Oryginalny ręczny wózek paletowy z długimi widłami Zakrem WRU4-2200
  • długość wideł 2000mm
  • GWARANCJA PRODUCENTA 30 miesięcy
  • wyprodukowany w 100% w POLSCE
  • najwyższa jakość kół i rolek - vulkolan
Model wózka WRU4-2200
Udźwig 2200 kg
Pompa WRU
Długość wideł 2000 mm
Szerokość całkowita 520 mm
Szerokość wideł 160 mm
Wysokość min. wideł 85 mm
Wysokość podnoszenia 200 mm
Rolki podwójne
Rodzaj kół vulkolan
Rodzaj rolki vulkolan
Wymiary rolki podwójnej 82x70 mm
Wymiary koła 200x50 mm
Gwarancja 30 miesięcy
Kod towaru SP6808
Deklaracja zgodności CE.
Dlaczego warto kupić wózek paletowy WRU4, marki Zakrem?
  • w 100% polski solidny agregat ( nie azjatycki )